Jakie projekty z UE realizujemy?

Jakie projekty z UE realizowaliśmy?

Kim jesteśmy? Co robimy?

Stowarzyszenie Integracja na Plus to dynamicznie rozwijająca się organizacja, której głównym celem jest niesienie pomocy różnym grupom społecznym. Nasze działania skupiają się na wspieraniu osób bezrobotnych, niepełnosprawnych a także tych, które padły ofiarą przestępstw. Nasza pomoc jest skierowana do dzieci, młodzieży, dorosłych, rodzin i seniorów, staramy się dotrzeć do każdej grupy wiekowej i zaspokoić ich różnorodne potrzeby.

Działamy na wielu płaszczyznach społecznych, prowadzimy Centrum Integracji Społecznej które stanowi przestrzeń do powrotu na rynek pracy poprzez różnorodne szkolenia, kursy i staże mające na celu rozwijanie umiejętności i zwiększanie szans na powrót do aktywności zawodowej. Prowadzimy Centrum Rehabilitacji PLUSMED, gdzie zapewniamy kompleksową rehabilitację i pomoc w powrocie do pełni zdrowia. Kluby Seniora, które prowadzimy, tworzą przyjazne środowisko dla osób starszych, gdzie mogą spędzać czas aktywnie i rozwijać swoje zainteresowania.

Ponadto, nasze Lokalne Centrum Usług Społecznych oraz Centrum Wsparcia Rodziny oferują pomoc w różnych sprawach, począwszy od porad prawnych i psychologicznych aż po wsparcie opiekuńcze, specjalistyczne opiekuńcze, asystenckie oraz wytchnieniowe. Nasze Stowarzyszenie stanowi przestrzeń, w której ludzie mogą spotkać się, wymieniać doświadczeniami i znaleźć wsparcie w trudnych sytuacjach życiowych.

Jesteśmy szczególnie dumni z tych, którzy dzięki naszym działaniom odzyskują pewność siebie i wracają na rynek pracy. Nasza praca opiera się na zaufaniu, szacunku i empatii, tworząc społeczność, w której każdy człowiek ma szansę na lepsze życie. Wspólnie z naszymi podopiecznymi budujemy silniejsze społeczeństwo, które oparte jest na wzajemnym wsparciu i solidarności.

Nasz zespół

Elżbieta Szczepińska

Prezes Zarządu

Emilia Ratajczak

Główny Specjalista

Ewa Myśków

Wiceprezes Zarządu

Izabela Pośpiech

Pracownik socjalny

Cecylia Graczyk

Sekretarz/Skarbnik

Najnowsze aktualności

Zapraszamy na Dzień Otwarty z nagrodami!
19lis

Zapraszamy na Dzień Otwarty z nagrodami!

Klub Senior + w Kręgu i Centrum Integracji Społecznej w…

Dzień Seniora w Grodzisku Owidz!
14lis

Dzień Seniora w Grodzisku Owidz!

Dziś w Grodzisko Owidz obchodziliśmy Dzień Seniora, przypadający dokładnie na…

Szkolenia CIS w Kręgu!
10lis

Szkolenia CIS w Kręgu!

W Centrum Integracji Społecznej w Kręgu trwa intensywne szkolenie dla…

Szkolenie z pierwszej pomocy w CIS
08lis

Szkolenie z pierwszej pomocy w CIS

W piątek nasze Centrum odwiedził druh Michał Turzyński z Ochotnicza…

Pamięć o Tych, Którzy Odeszli
30paź

Pamięć o Tych, Którzy Odeszli

Końcówka października i początek listopada to wyjątkowy czas refleksji i…

Dzień Seniora – „KULTURA W REALU”!
23paź

Dzień Seniora – „KULTURA W REALU”!

26 października w Miejskiej Hali Sportowej w Starogard Gdański odbędzie…