Jakie projekty z UE realizujemy?

Jakie projekty z UE realizowaliśmy?

Kim jesteśmy? Co robimy?

Stowarzyszenie Integracja na Plus to dynamicznie rozwijająca się organizacja, której głównym celem jest niesienie pomocy różnym grupom społecznym. Nasze działania skupiają się na wspieraniu osób bezrobotnych, niepełnosprawnych a także tych, które padły ofiarą przestępstw. Nasza pomoc jest skierowana do dzieci, młodzieży, dorosłych, rodzin i seniorów, staramy się dotrzeć do każdej grupy wiekowej i zaspokoić ich różnorodne potrzeby.

Działamy na wielu płaszczyznach społecznych, prowadzimy Centrum Integracji Społecznej które stanowi przestrzeń do powrotu na rynek pracy poprzez różnorodne szkolenia, kursy i staże mające na celu rozwijanie umiejętności i zwiększanie szans na powrót do aktywności zawodowej. Prowadzimy Centrum Rehabilitacji PLUSMED, gdzie zapewniamy kompleksową rehabilitację i pomoc w powrocie do pełni zdrowia. Kluby Seniora, które prowadzimy, tworzą przyjazne środowisko dla osób starszych, gdzie mogą spędzać czas aktywnie i rozwijać swoje zainteresowania.

Ponadto, nasze Lokalne Centrum Usług Społecznych oraz Centrum Wsparcia Rodziny oferują pomoc w różnych sprawach, począwszy od porad prawnych i psychologicznych aż po wsparcie opiekuńcze, specjalistyczne opiekuńcze, asystenckie oraz wytchnieniowe. Nasze Stowarzyszenie stanowi przestrzeń, w której ludzie mogą spotkać się, wymieniać doświadczeniami i znaleźć wsparcie w trudnych sytuacjach życiowych.

Jesteśmy szczególnie dumni z tych, którzy dzięki naszym działaniom odzyskują pewność siebie i wracają na rynek pracy. Nasza praca opiera się na zaufaniu, szacunku i empatii, tworząc społeczność, w której każdy człowiek ma szansę na lepsze życie. Wspólnie z naszymi podopiecznymi budujemy silniejsze społeczeństwo, które oparte jest na wzajemnym wsparciu i solidarności.

Nasz zespół

Elżbieta Szczepińska

Prezes Zarządu

Emilia Ratajczak

Główny Specjalista

Ewa Myśków

Wiceprezes Zarządu

Izabela Pośpiech

Pracownik socjalny

Cecylia Graczyk

Sekretarz/Skarbnik

Najnowsze aktualności

Spotkanie w UMWP
03cze

Spotkanie w UMWP

Dziś mieliśmy przyjemność, jako przedstawiciele Stowarzyszenia, spotkać się z Członkinią…

Sportowe popołudnia – czas start!
28maj

Sportowe popołudnia – czas start!

Rozpoczęły się sportowe popołudnia dla dzieci i młodzieży! Zajęcia odbywają…

Nowe szanse – nowe możliwości”
27maj

Nowe szanse – nowe możliwości”

Stowarzyszenie Integracja na Plus wspólnie z Gmina Starogard Gdański realizuje…

Majówka Seniorów!
23maj

Majówka Seniorów!

Dziś w naszym otoczeniu bawili się członkowie Polskiego Związku Emerytów,…

Klub w Owidzu
22maj

Klub w Owidzu

Klub Seniora w Grodzisku Owidz to kolejne ważne miejsce na…

W zdrowym ciele zdrowy duch!
16maj

W zdrowym ciele zdrowy duch!

Nasi seniorzy z Klub Senior + w Kręgu oraz Klub…