Jakie projekty z UE realizujemy?

Kim jesteśmy? Co robimy?

Stowarzyszenie Integracja na Plus to dynamicznie rozwijająca się organizacja, której głównym celem jest niesienie pomocy różnym grupom społecznym. Nasze działania skupiają się na wspieraniu osób bezrobotnych, niepełnosprawnych a także tych, które padły ofiarą przestępstw. Nasza pomoc jest skierowana do dzieci, młodzieży, dorosłych, rodzin i seniorów, staramy się dotrzeć do każdej grupy wiekowej i zaspokoić ich różnorodne potrzeby.

Działamy na wielu płaszczyznach społecznych, prowadzimy Centrum Integracji Społecznej które stanowi przestrzeń do powrotu na rynek pracy poprzez różnorodne szkolenia, kursy i staże mające na celu rozwijanie umiejętności i zwiększanie szans na powrót do aktywności zawodowej. Prowadzimy Centrum Rehabilitacji PLUSMED, gdzie zapewniamy kompleksową rehabilitację i pomoc w powrocie do pełni zdrowia. Kluby Seniora, które prowadzimy, tworzą przyjazne środowisko dla osób starszych, gdzie mogą spędzać czas aktywnie i rozwijać swoje zainteresowania.

Ponadto, nasze Lokalne Centrum Usług Społecznych oraz Centrum Wsparcia Rodziny oferują pomoc w różnych sprawach, począwszy od porad prawnych i psychologicznych aż po wsparcie opiekuńcze, specjalistyczne opiekuńcze, asystenckie oraz wytchnieniowe. Nasze Stowarzyszenie stanowi przestrzeń, w której ludzie mogą spotkać się, wymieniać doświadczeniami i znaleźć wsparcie w trudnych sytuacjach życiowych.

Jesteśmy szczególnie dumni z tych, którzy dzięki naszym działaniom odzyskują pewność siebie i wracają na rynek pracy. Nasza praca opiera się na zaufaniu, szacunku i empatii, tworząc społeczność, w której każdy człowiek ma szansę na lepsze życie. Wspólnie z naszymi podopiecznymi budujemy silniejsze społeczeństwo, które oparte jest na wzajemnym wsparciu i solidarności.

Nasz zespół

Elżbieta Szczepińska

Prezes Zarządu

Maria Pizuńska

Instruktor Zawodu

Ewa Myśków

Wiceprezes Zarządu

Imię i Nazwisko

Pracownik socjalny

Cecylia Graczyk

Sekretarz/Skarbnik

Karol Szczepiński

Koordynator projektów

Najnowsze aktualności

Otwarcie Dworku w Kręgu
30lis

Otwarcie Dworku w Kręgu

Wczoraj w Kręgu z radością i dumną uroczyście zakończyliśmy realizację…

Zaproszenie
24lis

Zaproszenie

Z radością ogłaszamy otwarcie drugiego obiektu, który powstał w ramach…

Z życia Klubu Seniora w Skarszewach
22lis

Z życia Klubu Seniora w Skarszewach

Dzisiejszy dzień w Klubie Senior+ w Skarszewach był pełen radości…

Dzień Pracownika Socjalnego!
21lis

Dzień Pracownika Socjalnego!

Dziś świętujemy Dzień Pracownika Socjalnego! Dzień Pracownika Socjalnego został ustanowiony,…

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka!
20lis

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka!

Zastanawialiście się kiedyś, skąd wziął się ten ważny dzień i…

Ogólnopolski Dzień Seniora
14lis

Ogólnopolski Dzień Seniora

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora życzymy wszystkim Seniorom wiele radości,…