Pomorski Konwent CIS/KIS w Słupsku

Najnowsze
Facebook
Twitter
Email
Print

👥 Wczoraj w Centrum Integracji Społecznej w Słupsku w odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie Pomorskiego Konwentu CIS i KIS.

🗣 Wydarzenie otworzyły i omówiły program Justyna Rozbicka-Stanisławska przewodnicząca Pomorskiego Konwentu CIS/KIS oraz Monika Zenik-Krupień dyrektorka Centrum Integracji Społecznej w Słupsku

👉 W dalszej części spotkania :

🟡 Pracownicy Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku zaprezentowali ofertę szkoleniową dla podmiotów reintegracyjnych z zakresu doradztwa zawodowego i aktywizacji społeczno-zawodowej.

🟡 Przedstawicielki Centrum Integracji Społecznej Puck przedstawiły prezentację na temat naliczania świadczeń dla uczestników po której nastąpiła dyskusja na temat uszczegółowienia i wyjaśnienia zapisów w tej kwestii w ustawie o zatrudnieniu socjalnym.

🟡Justyna Rozbicka-Stanisławska przedstawiła informacje z ostatniego spotkania Rady Zatrudnienia Socjalnego oraz plany związane ze zmianami w Ustawie o zatrudnieniu socjalnym.

🥪🍰 Jak zawsze spotkanie było także okazją do networkingu, wzajemnych dyskusji i wymiany informacji przy poczęstunku przygotowanym przez podmiot ekonomii społecznej Spółdzielnię Socjalną „Teraz My” (Stołówka w Kępicach).

❤️ Serdecznie dziękujemy Centrum Integracji Społecznej w Słupsku za wspaniałą organizację wydarzenia.

👋 Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach Pomorskiego Konwentu CIS i KIS.\

źródło tekstu: https://www.facebook.com/pomorska.es

źródło zdjęcie: https://www.facebook.com/CISPUCK