Dni Seniora w Skarszewach

Najnowsze
Facebook
Twitter
Email
Print

Dzień Seniora w ramach programu Seniorzy z Energą i obchody Ogólnopolskiego Dnia Seniora w naszym domu, czyli Skarszewskie Obchody Dnia Seniora.

16 listopada w sali OSP Skarszewy odbył się obchody Gminnego Dnia Seniora w ramach programu Seniorzy z Energą. Zostały one zorganizowane przez firmę Energa i Gminę Skarszewy. Tego dnia dla najstarszych mieszkańców gminy czekał bardzo bogaty program, w ramach którego można było m.in. odbyć konsultacje z lekarzami, policją oraz skorzystać z poczęstunku. Skarszewskich Seniorów tego dnia odwiedził również Wojewoda Pomorski Dariusz Drelich.

W ramach Ogólnopolskiego Dnia Seniora mieszkańcy Dziennego Domu Pobytu Senior Wigor zaprosili gości do siebie (22 listopada). Tego dnia również było mnóstwo gorących życzeń i podziękowań. Nie zabrakło również części artystycznej w wykonaniu seniorów oraz prezentów dla mieszkańców domu od gości, ale też dla gości od Wigorowiczów. W spotkaniu tym wzięli udział m.in. Jacek Pauli Burmistrz Skarszew, Marcin Byczkowski Zastępca Burmistrza, Radni Rady Miejskiej, Dyrektorzy i Prezesi jednostek współpracujących z Domem, a także przedstawiciele zaprzyjaźnionego domu z Czerska oraz Przyjaciele Domu. Spotkanie jak zawsze w Wigorze przebiegało w bardzo rodzinnej atmosferze.

GALERIA SKARSZEWSKI DZIEŃ SENIORA

GALERIA DZIEŃ SENIORA W SENIOR WIGOR

Zdjęcia: Urząd Miejski w Skarszewach.