Otwarcie Dworku w Kręgu

Najnowsze
Facebook
Twitter
Email
Print
🏡 Wczoraj w Kręgu z radością i dumną uroczyście zakończyliśmy realizację projektu „Stworzenie infrastruktury społecznej na potrzeby funkcjonowania Lokalnego Centrum Usług Społecznych w Kręgu i Skarszewach”. To wyjątkowe przedsięwzięcie zostało zrealizowane we współpracy naszego Stowarzyszenia Integracja na Plus z Gminą Starogard Gdański.
 
Podczas uroczystości, Wójt Gminy Starogard Gdański Magdalena Forc-Cherek wyraziła swoje serdeczne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w projekt. To dzięki wspólnemu wysiłkowi powstało nowe życie w Dworku w Kręgu, który już teraz pełni funkcję Klubu Seniora, Punktu Przedszkolnego, Świetlicy Wiejskiej, a rozpocznie w nim swoją działalność Centrum Opieki Wytchnieniowej.
 
Wszystko to było możliwe dzięki środkom Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.
 
Dziękujemy wszystkim za wkład w to wyjątkowe przedsięwzięcie, które przyczyniło się do rozwoju społeczności lokalnej. Cieszymy się, że możemy wspólnie tworzyć nowe, inspirujące przestrzenie dla mieszkańców! 🌟👏
 
Projekt jest dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020